0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بلیارد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Brazil Serie A
EC Bahia
۰
۱
Corinthians Paulista
inprogress
۲۲:۳۰
Atletico Mineiro
۲
۰
Vasco da Gama RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Botafogo RJ
۱
۰
Internacional RS
Finished
۰۱:۰۰
Palmeiras
۲
۰
Cruzeiro MG
Finished
۰۳:۳۰
Gremio Porto Alegrense RS
۲
۰
Vitoria BA
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland Super League
BSC Young Boys Bern
۱
۲
FC Sion Sitten
Finished
۱۵:۴۵
FC Luzern
۱
۲
Servette Geneve FC
Finished
۱۸:۰۰
Lausanne-Sports
۳
۲
FC Basel
Finished
۱۸:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
Daejeon Citizen
۱
۲
Pohang Steelers
Finished
۱۳:۳۰
FC Seoul
۱
۰
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۳:۳۰
Daegu FC
۰
۱
Gwangju FC
Finished
۱۳:۳۰
Incheon United FC
۱
۴
Suwon City
Finished
۱۳:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
FC Slovacko
۰
۰
SK Slavia Prague
Finished
۱۸:۳۰
FC Hradec Kralove
۱
۰
FK Teplice
Finished
۲۱:۳۰
MFK Karvina
۱
۳
FC Slovan Liberec
Finished
۱۶:۰۰
  United States MLS
Los Angeles Galaxy
۳
۲
Portland Timbers
Finished
۰۶:۱۵
Atlanta United
۲
۱
Columbus Crew
Finished
۰۳:۰۰
Montreal Impact
۰
۱
Toronto FC
Finished
۰۳:۰۰
Minnesota United
۲
۰
San Jose Earthquakes
Finished
۰۴:۰۰
Philadelphia Union
۳
۰
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Colorado Rapids
۳
۲
Real Salt Lake
Finished
۰۵:۰۰
Sporting Kansas City
۱
۱
Saint Louis City SC
Finished
۰۴:۰۰
Vancouver Whitecaps
۳
۴
Houston Dynamo
Finished
۰۶:۰۰
Austin FC
۲
۲
Charlotte
Finished
۰۴:۰۰
New York Red Bull
۳
۱
FC Cincinnati
Finished
۰۳:۰۰
Orlando City SC
۱
۱
New York City FC
Finished
۰۳:۰۰
Seattle Sounders
۰
۳
Los Angeles FC
Finished
۰۶:۰۰
New England Revolution
۱
۱
FC Dallas
Finished
۰۳:۰۰
Inter Miami CF
۲
۱
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
  Egypt Premier League
El Dakhleya
۱
۲
El Zamalek
Finished
۲۱:۳۰
Al Masry Club
۱
۱
Al Moqawloon Al Arab
Finished
۱۸:۰۰
Enppi
۱
۴
FC Masr (ZED)
Finished
۲۱:۳۰
  World Friendly Club Matches
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۴
۰
Borussia Dortmund
Finished
۱۶:۳۰
Olympique Marseille
۰
۲
Olympique Nimes
Finished
۱۹:۳۰
Union St.-Gilloise
۴
۳
Lierse Kempenzonen
Finished
۱۵:۰۰
Hamburger SV
۰
۳
Cardiff City FC
Finished
۱۷:۳۰
Eldense
۱
۲
Sunderland
Finished
۲۰:۳۰
SV Atlas Delmenhorst
۵
۳
BV Garrel
Finished
۱۸:۰۰
RSC Anderlecht
۶
۲
SC Amiens
Finished
۱۲:۳۰
FC Ajka
۲
۱
FC Tatabanya
Finished
۱۸:۳۰
SV Todesfelde
۲
۱
Victoria Hamburg
Finished
۱۶:۳۰
Bicskei TC
۲
۰
BVSC Zuglo
Finished
۱۹:۰۰
SSV Jeddeloh
۲
۱
VFL Oldenburg
Finished
۱۵:۳۰
SF Niederwenigern
۱
۱
TuS Ennepetal
Finished
۱۶:۳۰
Coban Imperial
۱
۰
Alianza FC San Salvador
Finished
۰۰:۳۰
Ratinger Spvg
۰
۱
TuS BW Konigsdorf
Finished
۱۶:۳۰
Fortuna Koln II
۳
۱
SC 1911 Kapellen-Erft
Finished
۱۷:۰۰
Renaissance Mons (RAEC)
۱
۳
Anderlecht II
Finished
۱۹:۳۰
NK Slaven Belupo Koprivnica
۱
۰
Al Feiha
Finished
۱۸:۳۰
Finnentrop / Bamenohl
۵
۰
RSV Meinerzhagen
Finished
۱۶:۳۰
FK Rudar Plevlja
۱
۲
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Finished
۱۹:۰۰
FK Javor Ivanjica
۱
۱
Macva Sabac
Finished
۱۸:۳۰
KF Flamurtari
۰
۱
KF Vushtrria
Finished
۱۹:۳۰
GKS Dospel Katowice
۳
۱
Unia Turza Slaska
Finished
۱۲:۳۰
SL Benfica
۳
۱
Union Deportiva Almeria
Finished
۱۷:۰۰
D.C. United (Washington)
۰
۴
Celtic FC
Finished
۰۳:۰۰
FC Rot-Weiss Erfurt
۱
۱
TSV Havelse
Finished
۱۵:۳۰
Hamburg Eimsbutteler BC
۰
۰
Teutonia Ottensen
Interrupted
۱۳:۳۰
Frosinone
۳
۰
Volos NFC
Finished
۱۹:۳۰
OFK Malzenice
۴
۰
FK Slovan Duslo Sala
Finished
۱۲:۰۰
Pogon Siedlce
۰
۳
LKS Lomza
Finished
۱۲:۳۰
Luckenwalde
۰
۱
1.FC Magdeburg
Finished
۱۴:۰۰
Welling United
۵
۰
Erith & Belvedere
Finished
۱۵:۳۰
FK Zenit St. Petersburg
۱
۳
FC Salyut Belgorod
Finished
۱۷:۳۰
Hellas Verona
۷
۱
FC Rovereto
Finished
۱۹:۰۰
Mezokovesdi SE
۲
۱
Kazincbarcika BSC
Finished
۲۱:۴۵
  Slovenia Prva liga
NK Celje
۲
۱
NK Bravo
Finished
۲۱:۴۵
NK Maribor
۴
۱
NK Domzale
Finished
۱۹:۰۰
  Europe EURO U19 Group A
Ukraine U19
۳
۲
Italy U19
Finished
۲۱:۳۰
Norway U19
۲
۰
Northern Ireland U19
Finished
۲۱:۳۰
  Argentina Liga Profesional
CA River Plate
۲
۲
Atletico Lanus
Finished
۲۱:۳۰
Estudiantes de la Plata
۰
۰
Union Santa Fe
inprogress
۲۳:۴۵
Central Cordoba De Santiago
۰
۰
Platense
inprogress
۲۳:۴۵
Banfield
۱
۱
Atletico Tucuman
Finished
۰۲:۰۰
  Japan J League
Sagan Tosu
۱
۴
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۳:۳۰
  Bulgaria Parva liga
PFC Ludogorets Razgrad
۱
۰
PFC CSKA Sofia
Finished
۲۱:۴۵
PFK Botev Vratsa
۱
۳
PFC Botev Plovdiv 1912
Finished
۱۹:۳۰
  Mexico LIGA MX
FC Juarez
۱
۲
Club America
Finished
۰۶:۴۰
Cruz Azul
۱
۱
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۶:۳۵
CF Rayados de Monterrey
۲
۱
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۴:۳۰
Santos Laguna Mexico
۰
۳
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۴:۳۰
CD Chivas de Guadalajara
۲
۰
Mazatlan FC
Finished
۰۲:۳۵
  Republic of Korea K-League 2
Chungnam Asan
۲
۰
Ansan Greeners
Finished
۱۳:۳۰
Seoul E-Land FC
۳
۴
Cheonan City
Finished
۱۳:۳۰
Gimpo Citizen
۰
۱
FC Anyang
Finished
۱۳:۳۰
  Uruguay Primera Division
Penarol Montevideo
۲
۰
Centro Atletico Fenix
inprogress
۲۲:۳۰
CA Progreso Montevideo
۰
۱
Deportivo Maldonado
Finished
۱۹:۰۰
Liverpool FC Montevideo
۰
۱
Club Atletico Cerro
Finished
۱۶:۳۰
  Peru Liga 1 - Clasura
Sporting Cristal Lima
۰
۰
Sport Boys
inprogress
۲۳:۴۵
Carlos A. Mannucci
۰
۱
Union Comercio
inprogress
۲۳:۳۰
Atletico Grau
۱
۱
Universitario de Deportes
Finished
۲۱:۳۰
Alianza Lima
۲
۰
Alianza Atletico
Finished
۰۳:۳۰
  Denmark Superliga
Viborg FF
۳
۳
Brondby I.F.
Finished
۱۹:۳۰
Silkeborg IF
۱
۰
SonderjyskE
Finished
۱۵:۳۰
Vejle Boldklub
۲
۳
Randers FC
Finished
۱۷:۳۰
  Colombia Primera A
Envigado
۰
۱
Independiente Santa Fe
Finished
۰۰:۳۰
Once Caldas
۱
۰
Rionegro Aguilas Doradas
Finished
۰۳:۰۰
  Norway Eliteserien
Rosenborg BK
۰
۰
Lillestrom SK
Interrupted
۲۰:۴۵
Stromsgodset IF
۰
۱
Tromso IL
Finished
۱۶:۰۰
Ham-Kam
۰
۱
Fredrikstad FK
Finished
۱۸:۳۰
FK Haugesund
۱
۰
Viking Stavanger
Finished
۱۸:۳۰
Kristiansund BK
-
-
Sandefjord
Cancelled
۱۸:۳۰
  Finland Veikkausliiga
KuPS Kuopio
۱
۰
FC Lahti
Finished
۱۹:۰۰
Ilves Tampere
۳
۲
VPS Vaasan Palloseura
Finished
۱۷:۳۰
IFK Mariehamn
۰
۴
Seinäjoen Jalkapallokerho
Finished
۱۵:۳۰
  China Jia League
Chongqing Tongliang Long
۱
۱
Qingdao Red Lions
Finished
۱۵:۰۰
Suzhou Dongwu
۲
۰
Wuxi Wugou
Finished
۱۵:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۲
۱
Jiangxi Lushan F.C.
Finished
۱۵:۰۰
  Latvia Virsliga
Valmieras FK
۰
۰
SC Grobinas
Finished
۱۴:۳۰
FK Auda
۲
۰
FK Liepaja
Finished
۱۶:۳۰
  Russia Premier League
FK Akhmat Grozny
۱
۱
FK Krasnodar
Finished
۲۰:۳۰
Gazovik Orenburg
۲
۰
FK Spartak Moscow
Finished
۱۸:۰۰
FK Khimki
۱
۱
FC Dynamo Makhachkala
Finished
۲۰:۳۰
  Canada Premier League
Atletico Ottawa
۲
۲
Valour FC
Finished
۲۱:۳۰
Vancouver Langley FC
۱
۱
York United FC
Finished
۰۱:۳۰
  China Super League
Henan FC
۲
۱
Zhejiang Professional FC
Finished
۱۵:۰۵
Nantong Zhiyun
۰
۲
Shandong Luneng Taishan FC
Finished
۱۴:۳۰
Qingdao West Coast FC
۳
۳
Meizhou Hakka
Finished
۱۳:۳۰
Shanghai Port FC
۵
۰
Qingdao Hainiu
Finished
۱۵:۰۵
Shenzhen Peng FC
۲
۱
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۵
Beijing Guoan FC
۲
۰
Tianjin Jinmen Tigers
Finished
۱۵:۰۵
  Estonia Meistriliiga
Paide Linnameeskond
۳
۱
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۹:۳۰
FC Levadia Tallinn
۰
۰
FC Kuressaare
Finished
۱۷:۳۰
  Poland 1. Division
Wisla Plock
۱
۱
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۳:۳۰
GKS 71 Tychy
۲
۲
Miedz Legnica
Finished
۱۶:۰۰
  Colombia Primera B
Cucuta Deportivo
۰
۰
Atletico Cali F.C.
inprogress
۲۳:۳۰
Atletico Huila
۱
۱
Deportes Quindio
inprogress
۲۳:۳۰
  Myanmar National League
Yangon United
۱
۱
Hantharwady United
Finished
۱۲:۳۰
Port FC Yangon
۲
۴
Shan United FC
Finished
۱۳:۰۰
Ayeyawady United
۰
۱
Myawady
Finished
۱۲:۳۰
  Chile Primera B
CD Antofagasta
۱
۱
Rangers de Talca
Finished
۲۰:۰۰
CD Santa Cruz
۰
۱
Santiago Wanderers
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney Olympic FC
۲
۱
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۰:۳۰
Sydney United
۲
۰
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۰۸:۳۰
Wollongong Wolves FC
۱
۰
St. George Saints
Finished
۰۸:۳۰
Central Coast Mariners Youth
۱
۱
Blacktown City FC
Finished
۰۸:۳۰
  Japan J3 League
Kamatamare Sanuki
۰
۰
SC Sagamihara
Finished
۱۲:۳۰
F.C. Ryukyu
۱
۴
Nara Club
Finished
۱۲:۳۰
Grulla Morioka
۰
۱
Kataller Toyama
Finished
۱۲:۳۰
  Indonesia Piala Presiden
Bali United Pusam
۰
۱
Arema Malang
Finished
۱۲:۰۰
Madura United F.C.
۱
۲
Persija Jakarta
Finished
۱۶:۰۰
  Venezuela Copa Venezuela
Metropolitanos FC
۰
۱
Deportivo La Guaira
Finished
۰۰:۳۰
  Africa CECAFA Club Cup
Al-Hilal Omdurman
۲
۱
Hay Al Wadi
Finished
۱۲:۳۰
AP Rwandaise FC
۱
۱
Red Arrows
Finished
۱۵:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Vaduz
۰
۰
Stade Nyonnais
Finished
۱۵:۴۵
  Latvia 1. Liga
Leevon PPK
۰
۱
FK Ventspils
Finished
۱۹:۳۰
FK Rezekne/Bjss
۱
۴
Ogre United
Finished
۱۵:۳۰
FK Rigas Futbola Skola II
۶
۰
FK Tukums 2000/Tss II
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Serie D
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
۱
۰
Sergipe SE
inprogress
۲۲:۳۰
EC Jacuipense
۲
۰
Petrolina SFC
inprogress
۲۲:۳۰
America RN (Rio Grande do Norte)
۱
۱
Maracana EC
inprogress
۲۲:۳۰
Treze FC
۱
۰
Santa Cruz de Natal
inprogress
۲۲:۳۰
Iguatu CE
۱
۰
Sousa EC
inprogress
۲۲:۳۰
Maranhao MA
۲
۰
Fluminense PL
inprogress
۲۲:۳۰
Gremio Esportivo Brasil RS
۲
۰
Concordia AC
inprogress
۲۲:۳۰
AE Altos
۱
۰
Cameta Sport Club
inprogress
۲۲:۳۰
Tocantinopolis EC
۰
۰
Moto Club
inprogress
۲۲:۳۰
Hercilio Luz
۱
۰
Cianorte PR
inprogress
۲۲:۳۰
FC Cascavel
۰
۰
Avenida
inprogress
۲۲:۳۰
EC Novo Hamburgo
۰
۰
Barra FC
inprogress
۲۲:۳۰
Aguia de Maraba
۰
۰
River AC
inprogress
۲۲:۳۰
Itabaiana
۱
۲
Juazeirense
inprogress
۲۲:۳۰
Potiguar de Mossoro
۰
۰
FC Atletico Cearense
inprogress
۲۲:۳۰
Retro FC Brasil
۲
۱
CS Esportiva AL
inprogress
۲۲:۳۰
  Wales League Cup
Airbus UK
۳
۲
Mold Alexandra
Finished
۱۷:۰۰
Baglan Dragons
۲
۱
Swansea City U21
Finished
۱۷:۰۰
  Venezuela Liga FUTVE
Caracas FC
۰
۰
Rayo Zuliano
inprogress
۲۳:۳۰
  Chile Primera Division
Universidad Catolica
۲
۰
Union La Calera
Finished
۰۱:۰۰
Cobresal Salvador
۳
۳
Universidad de Chile
inprogress
۲۲:۳۰
Deportes Iquique
۲
۱
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۳:۳۰
Palestino Santiago
۱
۴
Everton Vina del Mar
Finished
۲۰:۰۰
  Europe UEFA U19 Championship Women
Germany U19 (W)
۰
۲
Spain U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Ireland U19 (W)
۰
۲
Netherlands U19 (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Panama Liga Prom
Los Santos
۰
۰
Mario Mendez FC
Finished
۰۰:۳۰
Panama City FC
۱
۰
San Martin FC
Finished
۰۱:۳۰
Alianza Panama Reserves
۲
۲
Potros Del Este Reserves
Finished
۰۰:۳۰
CD Bocas Junior
۰
۰
Herrera Reserves
Finished
۰۲:۳۰
CD Arabe Unido Reserves
۲
۳
UMECIT Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Veraguas FC Reserves
۱
۰
CD Universitario Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
San Martin De Burzaco
۱
۲
Colegiales
Finished
۰۰:۴۰
Deportivo Laferrere
۰
۰
Argentino Merlo
Finished
۲۱:۳۰
Ferrocarril Midland
۱
۲
Deportivo Armenio
Finished
۲۱:۳۰
CA Los Andes
۰
۱
Comunicaciones de Bueno Aires
Finished
۲۱:۳۵
  Ireland FAI Cup
Bray Wanderers AFC
۰
۱
Shelbourne FC
Finished
۱۷:۳۰
Sligo Rovers FC
۳
۰
Cobh Wanderers FC
Finished
۲۰:۳۰
Ballyfermot United
۳
۱
Leeds AFC Cork
Finished
۱۴:۳۰
Gorey Rangers FC
۰
۴
University College Dublin FC
Finished
۱۶:۳۰
Wayside Celtic FC
۱
۳
Wexford FC
Finished
۱۷:۳۰
Derry City
۳
۰
St Patrick's Athletic
Finished
۲۰:۳۰
Ballyfermot United
۰
۱
Leeds United
Cancelled
۱۴:۳۰
  Georgia Georgia Cup
FC WIT Georgia Tblisi
۰
۱
FC Telavi
Finished
۱۸:۳۰
FC Gareji
۲
۱
FC Dila Gori
Finished
۱۶:۳۰
Aragvi Dusheti
۰
۲
FC Samtredia
Finished
۱۸:۳۰
Lokomotivi Tbilisi II
۴
۳
FC Shturm Sartichala
Finished
۱۶:۳۰
FC Samgurali II
۰
۲
FC Gagra II
Finished
۱۶:۳۰
FC Irao Tbilisi
۱
۲
Meshakhte Tkibuli
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Serie B
Paysandu
۱
۰
AA Ponte Preta
Finished
۰۰:۳۰
Guarani FC De Campinas
۱
۱
Goias EC
inprogress
۲۲:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Newcastle Olympic
۱
۲
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۰۰
Weston Workers
۰
۱
Charlestown Azzurri
Interrupted
۰۸:۰۰
  Japan Japan Football League
Reilac Shiga
۲
۲
Atletico Suzuka Club
Finished
۰۹:۳۰
Tiamo Hirakata
۳
۴
Tochigi City
Finished
۰۹:۰۰
Reinmeer Aomori
۰
۱
Kochi United SC
Finished
۰۹:۳۰
  Romania Liga I
Universitatea Cluj
۳
۱
AFC Hermannstadt
Finished
۱۹:۳۰
FC Dinamo Bucuresti
۳
۰
SC FC Petrolul Ploiesti
inprogress
۲۲:۳۰
  Malawi Super League
Silver Strikers
۱
۰
FOMO FC
Finished
۱۶:۰۰
Ekwendeni Hammers
۱
۰
Chitipa United
Finished
۱۶:۰۰
MAFCO
۰
۰
Mighty Wanderers
Finished
۱۶:۰۰
  Argentina Primera Nacional
Racing de Cordoba
۰
۰
CA Patronato
inprogress
۲۳:۳۰
CD Maipu
۱
۰
Guillermo Brown
Finished
۲۲:۰۰
Colon de Santa Fe
۳
۰
Estudiantes Rio Cuarto
Finished
۰۲:۴۰
Ferro Carril Oeste
۰
۰
San Martin de San Juan
Finished
۰۳:۳۵
CA Defensores Unidos
۰
۱
Gimnasia y Tiro
Finished
۲۱:۳۰
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
۱
۰
Agropecuario
inprogress
۲۲:۳۰
CA San Telmo
۰
۰
Deportivo Moron
Finished
۱۸:۴۰
Deportivo Madryn
۰
۲
Gimnasia Mendoza
inprogress
۲۲:۰۰
CA San Telmo
-
-
Deportivo Moron
Cancelled
۱۸:۴۰
  Iceland Besta deild karla
Breidablik Kopavogur
۴
۱
KR Reykjavik
inprogress
۲۲:۴۵
Stjarnan
۰
۰
Fylkir Reykjavik
inprogress
۲۲:۴۵
  Sweden Allsvenskan
IF Elfsborg
۳
۱
Mjallby AIF
Finished
۱۸:۰۰
IFK Norrkoping
۱
۰
Halmstads BK
Finished
۱۵:۳۰
IFK Goteborg
۱
۱
Vasteras SK FK
Finished
۱۸:۰۰
  United States NISA
Savannah Clovers
۰
۴
Club de Lyon FC
Finished
۰۱:۰۰
Los Angeles Force
۲
۲
Irvine Zeta FC
Finished
۰۵:۳۰
Capo FC
۳
۲
FC Arizona
Finished
۰۶:۰۰
  Sweden Superettan
Sandvikens IF
۱
۲
Utsiktens BK
Finished
۱۴:۳۰
Skovde AIK
۱
۰
IK Brage Borlange
Finished
۱۶:۳۰
Ostersunds FK
۲
۱
Degerfors IF
Finished
۱۴:۳۰
  Australia NPL Victoria
St Albans Saints
۱
۰
Oakleigh Cannons
Finished
۰۸:۳۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Jorge Wilstermann
۰
۱
San Antonio Bulo Bulo
Finished
۰۳:۳۰
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
۵
۲
The Strongest La Paz
Finished
۰۱:۰۰
Independiente Petrolero
۱
۰
Aurora
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Baiano 2
Colo Colo BA
۱
۰
Grapiuna AC
Finished
۰۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
North Lakes United
۲
۱
Grange Thistle SC
Finished
۱۱:۳۰
Taringa Rovers
۲
۹
Magic United TFA
Finished
۰۹:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Atlantico Puerto Plata FC
۰
۰
Delfines Del Este
inprogress
۲۳:۳۰
Atletico Pantoja
۰
۰
Cibao FC
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Ponte Preta SP U20
۰
۲
Palmeiras U20
Finished
۲۱:۳۰
Uniao Sao Joao U20
۰
۳
Sao Paulo FC U20
Finished
۱۶:۳۰
  Poland 2. Division
Zaglebie Sosnowiec SSA
۲
۱
Olimpia Grudziadz
Finished
۲۱:۰۵
OKS Swit Skolwin
۱
۱
KKS 1925 Kalisz
Finished
۱۸:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۰
۰
Olimpia Elblag
Finished
۱۹:۳۰
  United States USL Championship
Tulsa Roughnecks FC
۱
۰
Memphis 901 FC
Finished
۰۴:۰۰
New Mexico United
۱
۱
Birmingham Legion FC
Finished
۰۴:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
۳
۱
Hartford Athletic
Finished
۰۳:۳۰
Oakland Roots SC
۰
۱
Sacramento Republic FC
inprogress
۲۳:۳۰
Orange County SC
۲
۰
San Antonio FC
Finished
۰۵:۳۰
Indy Eleven
۰
۲
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League
St. George Willawong FC
۴
۱
SWQ Thunder
Finished
۱۰:۱۵
Mitchelton FC
۰
۰
Ipswich FC
Finished
۱۰:۳۰
Capalaba
۱
۴
Caboolture
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Western United FC NPL
۱
۲
Brunswick City
Finished
۰۹:۳۰
Melbourne Victory 2
۴
۱
Langwarrin SC
Finished
۰۸:۳۰
  Peru Liga 2
Club Ada Jaen
۲
۱
Alianza Universidad
Finished
۰۰:۰۰
Deportivo Coopsol
۴
۲
UCV Moquegua
Finished
۲۱:۴۵
San Marcos Ancash
۰
۰
Juan Pablo II College
Finished
۲۱:۴۵
  Argentina Torneo Federal A
Gutierrez SC
۲
۱
CD Argentino Monte Maiz
Finished
۰۰:۳۰
Ferro Carril Oeste General Pico
۰
۱
Deportivo Rincon
Finished
۲۰:۴۵
Sportivo Belgrano
۱
۰
Club Sportivo y Biblioteca Athens
inprogress
۲۲:۳۰
Independiente Chivilcoy
۱
۰
Juventud Antoniana
Finished
۲۱:۳۰
Juventud Unida Universitario
۰
۱
Sportivo Estudiantes
inprogress
۲۲:۳۰
Kimberley Mar del Plata
۲
۰
Club Villa Mitre
Finished
۲۱:۳۰
San Martin de Mendoza
۱
۱
Huracan Las Heras
inprogress
۲۲:۰۰
Sportivo AC Las Parejas
۲
۱
Defensores de Belgrano VR
inprogress
۲۲:۰۰
CA Union de Sunchales
۰
۰
Crucero del Norte
inprogress
۲۳:۳۰
Defensores de Pronunciamiento
۰
۲
Douglas Haig
Finished
۲۱:۳۰
Boca Unidos
۲
۱
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
inprogress
۲۲:۰۰
Santamarina Tandil
۲
۱
Club Atlético Germinal
Finished
۱۷:۳۰
Sol de Mayo
۲
۱
Club Circulo Deportivo
Finished
۲۱:۳۰
Sol de America de Formosa
۰
۰
San Martin Formosa
inprogress
۲۲:۳۰
Central Norte Salta
۲
۰
Sarmiento de la Banda
inprogress
۲۲:۳۰
Ciudad de Bolivar
۱
۰
Deportivo Camioneros
Finished
۲۲:۰۰
  Argentina Copa Santa Fe
Argentino de Rosario
۰
۱
Rosario Central
Finished
۲۰:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
CAPS United
۰
۱
Herentals FC
Finished
۱۶:۳۰
Highlanders
۲
۰
Bulawayo Chiefs FC
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Geoje Citizen FC
۱
۱
Jeonju Citizen
Finished
۱۳:۳۰
Sejong Vanesse
-
-
Seoul Jungnang FC
Interrupted
۱۲:۳۰
  Singapore NFL Division 1
Katong FC
۰
۲
Police SA
Finished
۱۲:۳۰
Project Vaults Oxley SC
۳
۱
Tiong Bahru FC
Finished
۱۵:۰۰
Singapore Khalsa Association
۱
۰
Yishun Sentek Mariners FC
Finished
۱۵:۰۰
Singapore Cricket Club
۰
۰
South Avenue FC
Interrupted
۱۲:۳۰
  Asia AFF U19 Championship
Australia U19
۶
۲
Vietnam U19
Finished
۱۱:۳۰
Myanmar U19
۱
۱
Laos U19
Finished
۱۶:۰۰
  Republic of Korea K3 League
Pocheon Citizens FC
۲
۱
Gangneung City
Finished
۱۱:۳۰
Busan Transport Corp
۲
۱
Changwon City
Finished
۱۱:۳۰
Paju Citizen FC
۰
۲
Hwaseong FC
Finished
۱۳:۳۰
  China League 2
Hubei Istar F.C.
۰
۰
Beijing Institute of Technology FC
Finished
۱۱:۳۰
Nantong Haimen Codion
۱
۲
Shandong Taishan Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Langfang City of Glory
۴
۱
Xi'an Ronghai FC
Finished
۱۱:۳۰
Taian Tiankuang
۲
۱
Dalian Kuncheng
Finished
۱۱:۳۰
Shaanxi Union FC
۳
۰
Rizhao Yuqi
Finished
۱۲:۳۰
  Costa Rica Primera Division
Sporting San Jose
۳
۱
Deportivo Saprissa
Finished
۰۳:۳۰
CS Cartagines
۴
۰
Santa Ana
Finished
۰۲:۳۰
Municipal Perez Zeledon
۰
۰
CS Herediano
Finished
۰۵:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Club Oriental
۵
۰
Atenas
Finished
۰۳:۰۰
Sud America
۳
۰
La Luz
Finished
۲۱:۳۰
Albion FC
۱
۱
CA Rentistas
Finished
۱۶:۳۰
  Chile Primera Division Women
Deportes Iquique (W)
۰
۰
CD Everton Vina del Mar (W)
Finished
۱۹:۳۰
Universidad de Concepcion (W)
۳
۰
Palestino (W)
Finished
۱۸:۳۰
Universidad Catolica (W)
۲
۰
Audax Italiano (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Universidad de Chile (W)
۴
۱
Cobresal (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Malaysia Liga A1
Kuala Lumpur Rovers
۲
۱
Bukit Tambun FC
Finished
۱۲:۱۵
Putrajaya Athletic FC
۴
۰
Manjung City
Finished
۱۲:۱۵
  Brazil Carioca 2
America RJ
۰
۱
Olaria AC
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Stabaek IF II
۱
۱
Byasen Toppfotball
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Carioca U20
Botafogo RJ U20
۱
۱
Vasco da Gama U20
Finished
۱۶:۳۰
Campo Grande RJ U20
۲
۱
Zinzane FC U20
Finished
۲۱:۱۵
  Czech Republic FNL
SK Slovan Varnsdorf
۱
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۸:۳۰
Sparta Prague B
۲
۲
Banik Ostrava B
Finished
۱۲:۰۰
  Japan Regional League
International Pacific University SC
۱
۰
SRC Hiroshima
Finished
۱۰:۳۰
NTN Okayama
۰
۲
Yonago Genki
Finished
۰۸:۳۰
Tokyo United FC
۰
۱
Nankatsu
Finished
۱۲:۰۰
Tokyo 23 FC
۴
۱
Tokyo International Unversity FC
Finished
۰۵:۰۰
Niigata University H&W
۰
۱
Artista Asama
Finished
۰۵:۳۰
KMG Holdings
۱
۲
Kawasoe Club
Finished
۰۷:۳۰
Kaiho Bank SC
۰
۰
Itazuke FC
Finished
۰۷:۳۰
Tsukuba FC
۲
۲
Toho Titanium
Finished
۱۱:۳۰
Norbritz Hokkaido
۳
۱
Canale Otaru
Finished
۰۴:۳۰
FC Ganju Iwate
۱
۱
Michinoku Sendai FC
Finished
۰۸:۳۰
Toin Yokohama University
۳
۰
Vertfee Yaita
Finished
۱۱:۳۰
Sendai University SC II
۸
۰
Morioka Zebra
Finished
۰۵:۳۰
SR Komatsu
۰
۹
Japan Soccer College
Finished
۰۵:۳۰
Sendai University SC
۴
۱
Bogolle D.Tsugaru
Finished
۰۸:۳۰
Veroskronos Tsuno
۱
۰
NIFS Kanoya FC
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Apia Leichhardt Tigers (W)
۱
۰
Sydney University FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sydney Olympic (W)
۰
۲
Manly United FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Blacktown Spartans (W)
۰
۳
Macarthur Rams (W)
Finished
۱۰:۳۰
Illawarra Stingrays (W)
۱
۲
Bulls Northbridge FC Academy (W)
Finished
۱۰:۳۰
NWS Koalas Spirit (W)
۲
۰
University of New South Wales (W)
Finished
۱۱:۰۰
Emerging Jets (W)
۶
۲
FNSW Institute (W)
Finished
۱۰:۳۰
  United States National Premier Soccer League
FC Motown
۵
۰
New York Shockers
Finished
۰۲:۳۰
El Farolito
۴
۱
FC Arizona
Finished
۰۵:۰۰
  Paraguay Primera Division
Olimpia Asuncion
۱
۱
Guarani Asuncion
Finished
۰۲:۰۰
General Caballero JLM
۰
۰
Sportivo Luqueno
inprogress
۲۳:۳۰
  Mexico Liga MX U19 Femenil
Necaxa U19 (W)
۰
۰
Queretaro U19 (W)
Finished
۰۱:۱۵
Mazatlan FC U19 (W)
۲
۰
Tijuana U19 (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Chile Segunda Division
Trasandino Los Andes
۴
۲
Provincial Osorno
Finished
۰۱:۰۰
Deportes Concepcion
۱
۱
Deportes Rengo
Finished
۱۹:۳۰
General Velasquez
۴
۰
CSD San Antonio Unido
inprogress
۲۲:۳۰
Puerto Montt
۰
۰
CD Arturo Fernandez Vial
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
CA Atlas
۱
۰
Central Cordoba de Rosario
Finished
۲۱:۳۰
Deportivo Paraguayo
۱
۱
CA Ituzaingo
Finished
۲۱:۳۰
JJ Urquiza
۰
۰
El Porvenir
Finished
۲۱:۳۰
  Czech Republic Czech Cup
TJ Petrvald Na Morave
۳
۲
TJ Repiste
Finished
۱۸:۳۰
FK Trebic
۲
۳
FC Velke Mezirici
Finished
۱۸:۳۰
TJ Sokol Cechovice
۵
۲
FC Kostelec Na Hane
Finished
۱۸:۳۰
  Iceland 3. Deild
Vaengir Jupiters
۱
۳
Augnablik Kopavogur
Finished
۱۷:۳۰
Vidir Gardur
۱
۲
FC Arbaer
Finished
۱۷:۳۰
Hviti Riddarinn
۱
۲
Magni
Finished
۱۹:۳۰
Ellidi
۰
۳
Kari Akranes
Finished
۱۵:۳۰
KFK Kopavogur
۳
۰
Sindri
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Kongsvinger 2
۲
۰
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۶:۳۰
Elverum
۳
۱
Mjølner
Finished
۱۷:۰۰
Honefoss BK
۶
۱
Skjervoy
Finished
۱۸:۳۰
Harstad IL
۲
۱
Ulfstind
Finished
۱۷:۳۰
  Poland Ekstraklasa
MKS Cracovia Krakow
۱
۱
Piast Gliwice
Finished
۱۶:۱۵
Motor Lublin
۰
۲
Rakow Czestochowa
Finished
۲۱:۴۵
KKS Lech Poznan
۲
۰
KS Gornik Zabrze
Finished
۱۹:۰۰
  Australia NPL Queensland
Sunshine Coast Wanderers
۱
۳
Peninsula Power
Finished
۰۹:۴۵
  Australia NPL Queensland Women
Sunshine Coast Wanderers (W)
۱
۱
Eastern Suburbs (W)
Finished
۰۷:۳۰
Capalaba (W)
۴
۰
Moreton City Excelsior (W)
Finished
۱۲:۳۰
Robina City FC (W)
۱
۴
Gold Coast Knights (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Gungahlin Utd U23
۰
۱
Tuggeranong United U23
Finished
۰۶:۰۰
Yoogali SC U23
۰
۳
Canberra Croatia U23
Finished
۰۴:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Mazatlan FC (W)
۱
۵
Cruz Azul (W)
Finished
۰۴:۳۰
  Serbia Super Liga
FK TSC Backa Topola
۱
۰
IMT Novi Belgrade
Finished
۲۱:۰۰
FK Novi Pazar
۳
۲
Spartak Subotica
Finished
۱۹:۰۰
Tekstilac Odzaci
۱
۳
FK Vojvodina Novi Sad
Finished
۲۱:۰۰
  Kazakhstan League Cup
FK Aktobe
۲
۱
Zhenys
Finished
۱۸:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۵
۱
Tobol Kostanay
Finished
۱۸:۳۰
  Paraguay Tercera Division
Deportivo Capiata
۴
۲
Silvio Pettirossi
Finished
۱۷:۳۰
Benjamin Aceval
۱
۱
River Plate Asuncion
inprogress
۲۲:۳۰
Club Olimpia De Ita
۲
۰
29 de Septiembre
inprogress
۲۲:۳۰
General Diaz
۰
۱
3 de Noviembre de B San Pablo
Finished
۱۷:۳۰
Presidente Hayes
۱
۰
12 de Octubre de San Domingo
inprogress
۲۲:۳۰
Cristobal Colon Nemby
۰
۰
Atlantida SC
inprogress
۲۲:۳۰
CS Limpeno
۰
۰
Cristobal Colon
inprogress
۲۲:۳۰
  Colombia U19 Championship
CD Ciclos U19
۱
۱
CD Uraba Soccer U19
Finished
۱۷:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Fernando de la Mora
۰
۰
Club Sportivo Carapegua
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Santani
۰
۰
Deportivo Recoleta
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Kjelsas Oslo
۲
۱
Stjordals Blink
Finished
۱۶:۰۰
Follo Fotball Ski
۲
۰
Strindheim IL
Finished
۱۶:۳۰
Tromsdalen UIL
۴
۲
Junkeren
Finished
۱۶:۳۰
Valerenga IF Oslo II
۱
۵
Grorud
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
Inter Turku II
۴
۱
TPV Tampere
Finished
۱۵:۳۰
  Estonia Esiliiga B
JK Tulevik Viljandi
۱
۱
JK Trans Narva II
Finished
۱۳:۰۰
  Australia NPL Victoria U23
Melbourne Knights U23
۲
۲
Altona Magic U23
Finished
۰۹:۳۰
St Albans Saints U23
۶
۱
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
St George Willawong FC U23
۳
۵
SWQ Thunder U23
Finished
۰۸:۰۰
Capalaba U23
۰
۲
Caboolture FC U23
Finished
۰۶:۱۵
Mitchelton U23
۲
۴
Ipswich FC U23
Finished
۰۸:۱۵
  Australia NPL New South Wales U20
Wollongong Wolves FC U20
۲
۱
St George Saints U20
Finished
۰۶:۳۰
Sydney United 58 U20
۳
۱
APIA Leichhardt Tigers U20
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Weston Workers Bears FC Reserves
۳
۲
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Newcastle Olympic Reserves
۱
۳
Broadmeadow Magic FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
  Brazil Serie C
Tombense MG
۱
۱
Figueirense FC
Finished
۰۲:۰۰
Volta Redonda
۲
۰
Ypiranga RS
inprogress
۲۳:۰۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Murdoch University Melville FC (W)
۳
۱
Balcatta (W)
Finished
۱۰:۳۰
Perth SC (W)
۳
۲
Fremantle City FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Perth Redstar FC (W)
۶
۱
Subiaco AFC (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Finland Kolmonen
PuiU Helsinki
۰
۰
Atlantis FC
Finished
۱۹:۰۰
SIF
۲
۰
FC Ylivieska
Finished
۱۸:۰۰
  Colombia Regional League
Soccer Law
۰
۰
Tiendas Margos
inprogress
۲۲:۳۰
Deportivo Alexis Garcia
۰
۰
Politecnico J.I.C.
Finished
۲۰:۳۰
CD Gallegol
۰
۳
Total Soccer
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Catarinense 2
Blumenau EC
۱
۵
Tubarao
Finished
۲۱:۳۰
Camboriu
۱
۰
Atletico Catarinense
Finished
۲۱:۳۰
Guarani de Palhoca
۱
۱
CA Carlos Renaux
Finished
۲۱:۳۰
Santa Catarina Clube
-
-
Juventus Jaragua do Sul
Finished
۲۱:۳۰
Caravaggio FC
۲
۰
Metropolitano SC
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Pernambucano A2
Atletico PE
۰
۲
AAD Vitoria das Tabocas
Finished
۲۱:۳۰
ADJG Jaguar
۲
۰
Ibis SC
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca Serie C
EC Vera Cruz RJ
۱
۱
Uni Souza
Finished
۲۱:۱۵
Niteroiense
۱
۱
Campos AA
Finished
۲۱:۱۵
  Uruguay Segunda B Nacional
Paysandu FC
۰
۱
Central Espanol FC
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Italiano FC del Uruguay
۲
۱
CA Basanez
Finished
۰۲:۰۰
Sportivo Bella Italia
۲
۰
CA Terremoto Buceo
Finished
۲۱:۳۰
Alto Peru
۰
۱
CA Lito
Finished
۱۶:۳۰
Salto FC
۰
۰
Canadian SC
Finished
۲۱:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
OPS Oulu
۲
۲
Kuopion Elo 1919
Finished
۱۸:۳۰
SJK Akatemia II
۰
۲
GBK Kokkola
Finished
۱۹:۰۰
  Iceland 2. Deild
UMF Selfoss
۳
۴
Volsungur
Finished
۱۷:۳۰
Haukar Hafnarfjordur
۰
۴
KFG Gardabaer
Finished
۱۷:۳۰
Hottur/Huginn
۴
۱
Throttur Vogum
Finished
۱۷:۳۰
KF Fjallabyggdar
۲
۰
Aegir
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Copa Paulista
AA Francana
۲
۳
Monte Azul SP
Finished
۱۷:۰۰
  Denmark 1st Division
AC Horsens
۱
۳
FC Fredericia
Finished
۱۶:۳۰
Hillerod
۲
۲
Hobro
Finished
۱۷:۳۰
  Panama LPF
CD Plaza Amador
۰
۲
CD Arabe Unido
Finished
۰۴:۴۵
Deportivo Universitario
۳
۲
Veraguas FC
Finished
۰۲:۳۰
  Bolivia Campeonato Integracion Women
Real Tomayapo (W)
۱
۰
Nacional Potosi (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Blooming FC (W)
۶
۱
Real Santa Cruz Yacuiba (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Goiano 2
FC Trindade
۱
۰
Associacao Esportiva Evangelica
inprogress
۲۲:۰۰
Santa Helena
۰
۰
Centro Oeste Go
inprogress
۲۲:۰۰
  Uruguay Amateur Cup
Centro Recreativo Porongos
۲
۱
Atletico Litoral
Finished
۲۲:۰۰
Rio Negro de San Jose
۱
۱
Bristol de Mercedes
Finished
۲۲:۰۰
  Brazil Alagoano U20
CRB U20
۶
۰
Associacao Atletica Coruripe U20
Finished
۲۱:۳۰
  Iceland Besta Deild Kvenna Women
Fylkir Reykjavik (W)
۴
۱
Tindastoll/Hvot (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
FBC Melgar (W)
۰
۰
Sporting Cristal (W)
Finished
۱۹:۱۵
  Brazil Paranaense U20
Londrina U20
۲
۲
Operario PR U20
Finished
۱۷:۳۰
Coritiba U20
۲
۰
Patriotas FC U20
Finished
۲۱:۳۰
  United States USL Women
North Carolina Courage U23 (W)
۳
۲
Colorado Storm (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
Ilves Tampere (W)
۰
۴
PK-35 Vantaa (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Garden Hotspurs FC
۰
۰
RAMS Village Superstars
Finished
۰۴:۰۰
Newtown United FC
۳
۲
Trafalgar Southstars
Finished
۰۱:۳۰
  New Zealand Southern Premier League
Coastal Spirit
۲
۰
Nomads United
Finished
۰۵:۰۰
Nelson Suburbs FC
۵
۱
Universities of Canterbury
Finished
۰۴:۰۰
  Australia NPL Queensland U23
Sunshine Coast Wanderers U23
۲
۰
Peninsula Power U23
Finished
۱۲:۰۰
  Brazil Paulista Serie B
Sao Carlos FC U23
۰
۱
Aracatuba U23
Finished
۱۶:۳۰
Flamengo SP U23
۲
۱
Tanabi SP U23
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
GrIFK Grankulla
۰
۰
Lahden Reipas
Finished
۱۹:۰۰
  Lebanon Premier League Women
Akha Alia Ahly (W)
۰
۰
Helium Sports Club (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL ACT
Gungahlin United FC
۱
۰
Tuggeranong Utd
Finished
۰۸:۳۰
Yoogali SC
۰
۳
Canberra Croatia
Finished
۰۶:۴۵
  North and Central America CONCACAF Championship U20, Group B
Dominican Republic U20
۰
۱
El Salvador U20
Finished
۰۲:۳۶
Honduras U20
۲
۲
Canada U20
Finished
۰۵:۳۶
  Bhutan Premier League
Thimphu City
۲
۱
Tensung FC
Finished
۱۵:۳۰
  Bolivia Reserve League
Guabira Reserves
۱
۱
Royal Pari Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico U23 League
Unam Pumas U23
۰
۱
Pachuca U23
Finished
۱۸:۳۰
Club Leon U23
۲
۰
Club Necaxa U23
Finished
۱۸:۳۰
  Austria Amateur Cup
Asko Wolfnitz
۱
۱
KAC 1909
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Eberau
۴
۰
Oberwart
Finished
۱۸:۳۰
  Russia FNL
PFK Sochi
۱
۱
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۱۹:۳۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
۲
۱
FC Ufa
Finished
۱۸:۳۰
FC Tyumen
۰
۱
Alania Vladikavkaz
Finished
۱۳:۰۰
FK Chernomorets Novorossiysk
۱
۲
FC Chayka
Finished
۲۰:۰۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
Ciudad Nueva Santa Cruz
۰
۱
Club Deportivo Nueva Santa Cruz
inprogress
۲۳:۰۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
3B Sport AM (W)
۵
۰
EC Juventude (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Peru Reserve League
Universitario de Deportes Reserves
۳
۱
UTC Cajamarca Reserves
Finished
۱۹:۰۰
  Iceland 4. Deild
KFS Vestmennaeyjar
۴
۰
Skallagrimur
Finished
۱۹:۳۰
  Bulgaria Vtora Liga
Belasitsa Petrich
۳
۰
Strumska Slava
Finished
۱۹:۰۰
  Argentina Primera A Women
Huracan (W)
۰
۲
San Lorenzo (W)
Finished
۱۸:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Western Suburbs
۲
۱
Petone
Finished
۰۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Lorenskog IF
۵
۱
Aalesund FK II
Finished
۱۷:۳۰
  United States NWSL x Liga MXF Summer Cup Women
North Carolina Courage (W)
۱
۱
Orlando Pride SC (W)
Finished
۰۳:۰۰
San Diego Wave (W)
۳
۱
Bay FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL ACT Women
West Canberra Wanderers FC (W)
۰
۲
Belconnen United (W)
Finished
۰۶:۱۵
Gungahlin United (W)
۱
۱
Canberra Olympic (W)
Finished
۰۷:۳۰
Canberra Croatia (W)
۶
۰
Tuggeranong United (W)
Finished
۰۷:۴۵
  Australia Queensland Premier League 3
Brisbane Knights
۵
۲
Redcliffe Dolphins
Finished
۱۰:۰۰
  Uruguay Primera Division Women
Atletico Fenix Montevideo (W)
۱
۲
Montevideo City Torque (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Lithuania A Lyga
DFK Dainava Alytus
۳
۱
Banga Gargzdai
Finished
۱۸:۵۵
  Myanmar U20 League
Yadanarbon FC U20
۰
۰
Thitsar Arman U20
Interrupted
۱۲:۳۰
Yangon United U20
۰
۰
Shan United U20
Interrupted
۱۲:۳۰
  Belarus 1. Division
FC Baranovichi
۰
۳
FC Molodechno
Finished
۱۵:۳۰
Maxline Vitebsk
۳
۱
Ostrovets
Finished
۱۶:۰۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide United U23
۴
۰
Adelaide City
Finished
۰۹:۳۰
Adelaide United FC
۴
۰
Adelaide City
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Tasmania Championship
South Hobart Reserves
۵
۱
Clarence Zebras Reserves
Finished
۰۷:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Metro United FC Reserves (W)
۰
۰
Adelaide University Reserves (W)
Finished
۰۷:۰۰
  United States USL League One Cup
Charlotte Independence
۱
۱
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۲:۳۰
Richmond Kickers
۰
۲
Greenville Triumph SC
Finished
۰۲:۳۰
One Knoxville SC
۲
۱
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۲:۳۰
Forward Madison FC
۱
۰
Lexington SC
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Mineiro 2
URT MG
۱
۱
Valeriodoce EC
Finished
۰۰:۳۰
  United States NWSL
Chicago Red Stars (W)
۰
۱
NJ/NY Gotham FC (W)
Finished
۰۰:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Mid Coast (W)
۱
۱۴
New Lambton FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Russia Premier League Women
Zvezda 2005 Perm (W)
۱
۰
Yenisey Krasnoyarsk (W)
Finished
۱۱:۳۰
Dynamo Moscow (W)
۱
۰
Krasnodar FK (W)
Finished
۱۵:۳۰
Rubin Kazan (W)
۱
۱
FC Lokomotiv Moscow (W)
Finished
۱۶:۳۰
FK Krylya Sovetov Samara (W)
۰
۰
CSKA Moscow (W)
Finished
۱۷:۳۰
Spartak Moskva (W)
۱
۴
Zenit St Petersburg (W)
Finished
۱۷:۳۰
Ryazan (W)
۱
۰
Chertanovo Moscow (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Cearense U20
Ferroviario U20
۴
۱
Terra E Mar U20
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Santarritense U20
۰
۵
Atletico Mineiro U20
Finished
۱۶:۳۰
Ipatinga FC U20
۰
۶
Inter De Minas U20
Finished
۲۱:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
SKN St. Polten (W)
۱
۰
FC Slovacko (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Jordan Jordan League Women
Al Isteklal (W)
۰
۶
6 Yard Etihad (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Paraguay Championship Women
Nacional-Humaita (W)
۳
۱
Sportivo Trinidense (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Sergipano U20
America FC Pedrinhas SE U20
۱
۰
AD Frei Paulistano SE U20
Finished
۲۱:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید